27 жовт. 2013 р.

Це дивне свято - Хеловін

Привіт, мої маленькі друзі! Чи знаєте ви,що у ніч із 31 на 1 листопада у всьому світі святкують хеловін.Це свято прийшло до нас із Англії. Найбільше його обожнюють діти. Чому?-запитаєте ви. На хеловін діти одягаются костюми,випрошують цукерки у дорослих,прикрашають свої оселі, вирізають ліхтаря з гарбуза, цукрують яблука, розводять вогнища, ловлять яблука з відра, розігрють
конкурси, розповідають моторишні оповідки, переглядають фільміи жахів тощо. А ще  перевдягаючись у незвичні косюми діти добряче лякають дорослих і отримують за це солодкі подарунки. До речі на рахунок подарунків, Розумний Павучок підготував для тебе розфарбовки..Просто обери ту яка сподобається,збережи на копютер і розмалюй!Дорогі батьки!Зберегти картинки розміщені в цьому блозі можна таким чином:відкрити зображення,натиснути правою кнопкою мишки"зберегти як" і все.Зображення зявиться на компютері.
 
Що тобі найбільше подобається у святкуванні Хеловіну? Напиши нам. Розумний павучок із нетерпінням чекатиме твоїх розповідей і коментарів.


Немає коментарів:

Дописати коментар