15 лип. 2016 р.

Топ-8 найпопулярніших книг

Привіт-привіт, мій маленький читачу!
Пропоную тобі ознайомитись із найпопулярнішими книгами у нашій бібліотеці. Чому найпопулярнішими? Тому, що так вирішили наші читачі.


Леся Воронина 
"Таємне товариство боягузів"


Одного разу звичайнісінький хлопчина, навколо якого все було похмурим і буденним, захворів. Проте «хвороба» — геть не звичайнісінька, і якщо чесно, навіть дуже захоплююча. Не треба викликати лікаря, не треба пити ліків і лежати в ліжку, а краще віддатися їй сповна, адже ця хвороба — пригодоманія! Перший симптом — поява чудернацьких предметів, часових та просторових переходів на рідній і давно знайомій вулиці. Другий симптом — коли найрідніші люди, мама з татом і бабуся, виявляються супергероями, які мають родинні таємниці, передані їм із давніх часів. І третій симптом — це така блискавична швидкість подій, що зупинити чи перервати їх неможливо. Та й не треба, адже перш ніж рятувати світ від прибульців-синьомордів, потрібно ретельно попрацювати над собою — пройти випробування, позбутися страхів, стати сміливим і приготуватися до карколомних пригод.

Наталія Турчинська "Спілка рудих. Скарби"


                                                 

У підлітковому віці кожен мріє про пригоди, але декого ці пригоди наче знаходять самі. Так сталося і зі школярами у цій книзі.
Починається твір із кота, рудого, хитрого і значно розумнішого, ніж у реальному світі може бути тварина. Він теж нишпорка і детектив, хоч і не може розмовляти. Рудий кіт обожнює пригоди так само, як і його юні хазяї – близнюки Оля та Олекса Солодухи. Рудий розбійник Охрім слідкує за дивними людьми, які виявляються шукачами скарбів. Саме завдяки йому діти лізуть до підземелля через каналізаційний люк, а згодом знаходять ще одну підземну стежку від ріки...

Луїза Олкот "Маленькі жінки"


Повість Луїзи Мей Олкотт «Маленькі жінки» можна без перебільшення назвати одним з найвідоміших творів класичної американської літератури для юнацтва. Ця щира, зворушлива книга про дитинство і юність чотирьох сестер, витримала неймовірну кількість видань, користується величезною популярністю і в наші дні.

Сашко Дерманський 

"Чудове Чудовисько і погане поганисько"


Блискучі діалоги, живописні характери, природна й багата художня мова яскраво засвідчують, що Сашко Дерманський гідно продовжує літературні традиції наших веселих класиків — від Котляревського й Гоголя до Остапа Вишні і Всеволода Нестайка...
Нова порція смішних, моторошних і захопливих пригод чекає на  тебе. Погане Поганисько готове звоювати усіх нас, але в сучасній Україні так багато відважних малих і  великих героїв, що навіть абсолютне зло не завжди має шанс на перемогу...


"Чудове Чудовисько в країні жаховиськ"


Другий твір з майбутньої трилогії «Чудове Чудовисько в Країні жаховиськ» можна без перебільшення назвати однією з найвеселіших книг українських письменників. Крім улюблених читачем героїв, з якими їм довелося зустрітися в першій частині книги, у другій її частині з'являються нові, не менш цікаві і колоритні персонажі, які не раз викличуть у вас розчулення і посмішку.


 Ізабель Абеді "Аплодисменти для Лоли!"


Лола — дівчина-кішка. Вона не лише супергероїня, яка рятує світ від абсолютного зла, але й талановита кіноактриса, котра викликає захват у глядачів своїм драматичним талантом. На жаль, усе це відбувається лише ночами, коли Лола не може заснути й поринає у світ своїх фантазій. Вдень же вона — Білосніжка у шкільній виставі. Шлях до слави, як відомо, ніколи не буває простим. Але цілком несподівано Лолу та її найкращу подругу Фло запрошують пройти кастинг на головні ролі у фільмі «Дочки Дракули»! І вчорашня дівчина-кішка вже бачить себе в ролі дочки знаменитого на весь світ вампіра…Віктор Терен "Повістинка про Потворка"


У центрі сюжету – непотрібна дитина, Потворко – так його всі дражнять і так називає себе він сам. Цікаво, що перетворився він на «потвору» (покруча, не такого, як усі) через зовнішні чинники, спровоковані тиском суспільства, а не закладені природою. «Бути тобі Потворою» – каже хлопчику баба, і так воно і стається. Саме ця дитина тікає з рідної «планети Ч»…


Ірина Потаніна "Ну чисто Янгол!"


Чи знаєте ви, що у янголів, як і в людей, теж бувають конкурси краси? Чи знаєте ви, що переможниця такого конкурсу стане дружиною принца? А чи знаєте ви, що претенденток, які не пройдуть у фінал, віддадуть на поживу дракону?.. Певне, що не знаєте. Так само, як і не знаєте, як із монстра і грім-дівки зробити справжнього янгола. А ось Ірина Потаніна знає, і зовсім не проти поділитися секретами.


Немає коментарів:

Дописати коментар