Сторінки

20 лист. 2019 р.

Діти - квіти життя.

Яка б не була розумна і талановита дитина, вона все ж потребує дорослу опіку й увагу, турботу, любов, захист і постійну підтримку. Ми люди і зовсім нелюдяно відмовляти нашим дітям у всьому цьому, особливо враховуючи ті реалії, які вперто супроводжують нас у нашому непростому світі. Свято - Всесвітній день дитини виникло в середині минулого століття, а саме в 1954-му році, пізніше цей день почали відзначати 20 листопада.
Метою святкування Всесвітнього дня дитини є привернення уваги широкої громадськості, організацій та урядових установ до питань, спрямованим на практичну реалізацію заходів щодо забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.. У Всесвітній день дитини ми приєднуємося до цієї славної ініціативи і вітаємо наших активних маленьких читачів які до нас приходять.


13 лист. 2019 р.

Майстер клас "Підставка для горняти"

В дощ або спеку, взимку або влітку – завжди приємно зайнятися творчістю, відключити мозок, розслабитися, відволіктися від повсякденності, взяти маленьку паузу в швидкому плині життя. І наша бібліотека просто ідеальне місце для цього. Разом з Жеребною Зоряною Іванівною та командою рукодільниць 5 класу ЗОШ №22 ми вирішили створити оригінальну підставку із фетру яка підійде чашки чаю або кави. За допомогою нашого майстер-класу дівчата без особливих навичок крою та шиття змогли змайструвати вироби своїми руками. В залі панувала творча атмосфера, емоціям не було меж.








11 лист. 2019 р.

О слово рідне, хто без тебе я...

Ми продовжуємо свято української писемності та мови. Сьогодні ми пригадали, що знає про нашу рідну мову 3-А клас ТВНК №7, і позмагалися в ерудованості, взявши участь у інтелектуальній грі-конкурсі « Мово українська, мово солов’їна!». Також учасники відгадували загадки, розповідали вірші та цікаві факти про нашу милозвучну рідну мову. Усім сподобався захід.









7 лист. 2019 р.

Мова калинова-диво барвінкове.

Для нас рідна мова – це не тільки дорога спадщина, яка об'єднує в собі народну мудрість, вироблену десятками й сотнями поколінь. Це наша гордість, бо все, що створено нею, увійшло в скарбницю загальнолюдської культури. До дня української писемності та мови маленькі патріоти ТВНК №7  3-Б класу разом із класним керівником підготували чудові поетичні рядки та вірші про нашу мову, Україну. Дітки ділилися своїми знаннями про рідну мову, про свої перші слова, мали змогу вшанувати пам'ять про видатних діячів нашого народу, завдяки яким вона сьогодні у нас є.

6 лист. 2019 р.

З книгою дружити – в світі любо жити.

Безмежна сила книги. Без неї людина сліпа, адже з дитячих літ книжка допомагає зрозуміти світ, що нас оточує, вона розповідає нам про історію рідного краю, звичаї, традиції… Книга – мудрий друг і порадник, вона, не вміючи говорити, розповідає нам про пригоди і подорожі, про чудеса, про навколишній світ. Сьогодні до Книжкового царства завітали третьокласники
Тернопільського ліцею №21 - спеціалізованої мистецької школи імені Ігоря Герети. Тут їх зустріло розмаїття цікавих яскравих книг та привітні, турботливі та усміхнені бібліотекарі, які провели з ними захоплюючу подорож по бібліотеці та музеї. Відвідавши бібліотеку, діти дізналися, що справжні скарби, якими повинна володіти людина – це гарний настрій, позитивні емоції, кмітливість та можливість поповнити себе новими знаннями, які дає книга.






5 лист. 2019 р.

Перші кроки до бібліотеки.

На порозі бібліотеки діток 1 та 2 класу ЗОШ №28 зустрічала  бібліотекар Юля Дем'янчик, яка гостинно запросила до читального залу. Вона ознайомила присутніх з інформацією щодо існування бібліотеки, яка є великим сховищем для книг. Учні дізналися про роботу бібліотекарів і про те, як створюються книжки. Що в бібліотеці є книги на будь-який смак: вірші та казки, альбоми з картинками та журнали, книги про тварин та про пригоди, дуже корисні – словники та довідники, найкорисніші книги – енциклопедії. Діти отримали задоволення від екскурсії та покидали бібліотеку у піднесеному настрої.













4 лист. 2019 р.

Мініпроєкт "Знайомся! Його величність письменник"

Любий друже!
Поки на дворі осіння прохолода так хочеться закутатись у тепле одіялко, попити гарячого чаю і, звісно, прочитати щось цікавеньке.
Сьогодні ми пропонуємо тобі зануритись у світ захоплюючих пригод. А допоможе у цьому Ніна Воскресенська та її "Першокласні історії".
 Цікаві факти: 

  • справжнє ім'я письменниці - Ніна Мацебула;
  •  свій перший великий твір (шість сторінок зошита у косу лінійку)  написала в другому класі. Хоча це був, звичайно, частково плагіат на тему народних казок, але він мав шалений успіх, і був оцінений великою (на півсторінки) «п’ятіркою» (тоді це був найвищій бал). На жаль, цей раритет не зберігся.Авторка не пам'ятає ні назви твору, ні того, про що в ньому йшлося або як звали його героїв.
  • за фахом - океанолог (дослідниця світового океану). Деякий час довелося побути «морським вовком» і, навіть, пережити кілька справжніх морських пригод